Giveaway: Dynasty Warriors: Unleashed – rozdajemy kody o wartości 5 euro!

Dynasty Warriors: Unleashed Dynasty Warriors: Unleashed

Razem z firmą Nexon zapraszamy was na giveaway, w którym rozdajemy 100 kodów z dodatkową zawartością do gry Dynasty Warriors: Unleashed. Każdy kod jest warty ok. 5 euro.

Dynasty Warriors: Unleashed, najnowszy rozdział w cenionej serii gier akcji przeniesionej na urządzenia mobilne 30 marca, osiągnął milion pobrań na całym świecie w dniu premiery! W ciągu pięciu dni, gra została pobrana dwa miliony razy.

Gracze, mający do dyspozycji 48 bohaterów z klasycznej serii na konsole, staną przed misją zjednoczenia trzech królestw i pokonania nieprzyjaciół za pomocą arsenału starożytnych broni. Mogą oni grać w kilku trybach wieloosobowych włączając w to kooperację jak i PvP w czasie rzeczywistym.

Gracze mają do dyspozycji kilkudziesięciu bohaterów, z których każdy może poszczycić się oryginalną zbroją i bronią przodków jak szable, lance, miecze, włócznie, topory, kosy. Zmierzą się oni na polu bitwy, uderzając w całe armie za jednym zamachem, stosując sekwencje ciosów, wywołując niszczycielskie ataki jak choćby znany fanom serii Musou Rage. By wypełnić przeznaczenie i wyjść zwycięsko ze starcia z hordami wrogów, gracze muszą zjednoczyć trzy królestwa awansując generałów, rozwijając armię oraz odblokowując dodatkowych bohaterów. Stylizowana szata graficzna pozwala podziwiać na ekranie dziesiątki wrogich oddziałów.

Dynasty Warriors: Unleashed pobierzesz za darmo z App Store i Google Play.

Nagrody:

  • 100 x kod o wartości 5 euro do gry Dynasty Warriors: Unleashed (pojedynczy kod zawiera walutę 200 ingots i przedmioty 2 x Edict 3~6 stars)
  • Uwaga: kod działa tylko w przypadku wersji gry przeznaczonej na Androida!

Jak zdobyć nagrodę?

  • Wykonaj zadania w poniższej aplikacji konkursowej Gleam:

Dynasty Warriors: Unleashed – rozdajemy kody o wartości 5 euro

Czas trwania konkursu: do wyczerpania się kodów


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany