Giveaway: Mamy dla was 300 kodów do Galactic Junk League!

Giveaway: Mamy dla was 300 kodów do Galactic Junk League! Giveaway: Mamy dla was 300 kodów do Galactic Junk League!

27 lipca gra Galactic Junk League została udostępniona w serwisie Steam. Z tego powodu wraz z jej twórcami, studiem Pixel Federation, rozdamy Wam 300 kodów z dodatkową zawartością do gry. Wartość każdego kodu to ponad 60 zł!

Twórcy ze studia Pixel Federation wprowadzili szereg funkcji i nową zawartość, zamykając tym samym fazę wczesnego dostępu tej darmowej gry. Niektóre z nowości:

 • Nowy tryb taktyczny Galactic Conquest, w którym walka będzie toczyć się o kluczowe punkty kontroli rozmieszczone na mapie; pojawiające się wzmocnienia zapewnią zarówno poszczególnym graczom, jak i całej drużynie nowe unikalne zdolności i gadżety, jak miny, teleporty i osłony.
 • Trzy nowe mapy opracowane specjalnie z myślą o trybie Galactic Conquest: Abandoned Colony, Junkyard Belt oraz Junk Vault 1101 – każda z nich zawiera strategiczne miejsca przejęcia, a także potężny drużynowy punkt wzmacniający.
 • Udoskonalono system klas statków kosmicznych: każdą z nich znacznie zmodyfikowano tak, aby podkreślić ich konkretną przydatność wyrażającą się w sile ognia, osiąganej prędkości, obronie i zdolnościach pomocniczych.
 • Nowy interfejs komunikacji taktycznej, dzięki któremu gracze mogą szybciej i sprawniej uzgadniać planowane strategie.
 • Szereg innych nowości, w tym: nowe drzewko badań, zmiany w balansie rozgrywki, elastyczne ceny zestawów uwzględniające elementy konstrukcyjne będące w posiadaniu kupującego, a także dużo innych funkcji.

Galactic Junk League to gra wojenna umożliwiająca budowanie okrętów kosmicznych, w której gracze mogą łączyć najwyższe osiągnięcia technologii z popadającym w zapomnienie galaktycznym złomem, aby tworzyć pojazdy zdolne przemierzać czarny bezkres. Umożliwia ona budowanie statków kosmicznych o dowolnym wyglądzie: od opływowych myśliwców rodem z najsłynniejszych produkcji science fiction, przez galaktyczne dzidzie i hot dogi, aż po kosmiczne toalety w pełnej gotowości bojowej.

Gra Galactic Junk League jest regularnie aktualizowana od chwili premiery we wczesnym dostępie w serwisie Steam, która nastąpiła 17 stycznia 2017 r. Wprowadzone w ten sposób nowości to m.in.: gotowe do użytku statki i ich części, projekty dziobów jednostek inspirowane II wojną światową, aktualizacja Cyberpunk, ulepszony system doboru rywali, a także nowe zdolności.

Nagrody:

 • 300 x kod o wartości 15 euro, odblokowujący w grze Galactic Junk League:
  • cyberpunkowy okręt kosmiczny o nazwie Phantom MK2
  • 4 x premium cyberpunk blok
  • 3-dniowa Licencja Pilota
  • 5 x Kosmiczne Whisky

Jak zdobyć nagrodę?

Jak zrealizować kod?

 1. Pobierz grę Galactic Junk League bezpłatnie z serwisu Steam.
 2. Zaloguje się w grze, naciśnij klawisze ESC, kliknij ‚Redeem Code’ i wprowadź kod.
 3. Ciesz się dodatkową zawartością gry!

Czas trwania konkursu: do wyczerpania się puli kodów konkursowych


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie najświeższe konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany