Giveaway: Rozdajemy 200 kodów do gry Heavy Metal Machines

Giveaway: Rozdajemy 200 kodów do gry Heavy Metal Machines Giveaway: Rozdajemy 200 kodów do gry Heavy Metal Machines

Wraz z brazylijskim studiem Hoplon zapraszamy Was na giveaway, w którym rozdajemy 200 kodów do gry Heavy Metal Machines! Każdy kod ma wartość 12 euro i odblokowuje pilotów Wildfire i Artificer wraz ze wszystkimi skórkami i sprayami.

O grze Heavy Metal Machines

Heavy Metal Machines to jedyna w swoim rodzaju arenowa gra wieloosobowa 4v4, w której dwie drużyny rywalizują na trzech śmiertelnie niebezpiecznych polach bitwy, aby osiągnąć cel gry przed wrogiem i zniszczyć jego bazę.

Gracze mają do wyboru jednego z psychotycznych, postapokaliptycznych wojowników szos, z których każdy cechuje się totalnie odjechaną osobowością i siedzi za kółkiem unikalnej maszyny śmierci, oferując możliwość stworzenia unikalnego stylu rozgrywki z wciskającymi w fotel ulepszeniami i modyfikacjami postaci. Przejmij stery jednego z ponad tuzina pojazdów, szerząc spustoszenie w rytm dynamicznego, wprawiającego w destrukcyjny nastrój heavy metalu. 

Nagrody:

  • 200 x kod do gry Heavy Metal Machines. Każdy kod ma wartość 12 euro i odblokowuje pilotów Wildfire i Artificer wraz ze wszystkimi skórkami i sprayami.

Jak zdobyć nagrodę?

Czas trwania konkursu: do momentu wyczerpania się puli kodów konkursowych.


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany