Giveaway: Rozdajemy 350 kodów na grę Faeria!

Giveaway: Rozdajemy 350 kodów na grę Faeria! Giveaway: Rozdajemy 350 kodów na grę Faeria!

Wraz ze studiem Abrakam SA, producentem i wydawcą gry Faeria, zapraszamy na wieeelkie rozdawnictwo. Mamy dla was 350 kodów odblokowujących bezpłatnie grę Faeria na platformie Steam, gdzie normalnie kosztuje 89,99 zł!

O grze Faeria:

Faeria to karciana gra bitewna oferująca unikalną rozgrywkę na dynamicznej planszy. Podjęte przez studio Abrakam SA próby stworzenia intuicyjnie gry prostej w obsłudze, ale jednocześnie trudnej do perfekcyjnego opanowania, zaowocowały blisko 500 000 pobrań tytułu w fazie testów beta oraz narodzinami niezwykle aktywnej społeczności e-sportowej. Od momentu zorganizowania rozgrywek o comiesięczny puchar w grze Faeria fani i kibice spędzili na oglądaniu transmisji ponad 110 000 godzin, śledząc wyjątkowo zaciętą rywalizację.

Oficjalna premiera gry to dopiero początek jej rozwoju: w przyszłości pojawi się jeszcze więcej zawartości, kart oraz zarówno społecznościowych, jak i e-sportowych funkcji, dzięki którym świat gry Faeria jeszcze bardziej się rozrośnie. Od momentu premiery gry we wczesnym dostępie zespół twórców dodał do jej świata kompletny tryb jednoosobowy z 20-godzinną rozgrywką, zaktualizowany interfejs użytkownika, 40 nowych kart, tryb widza, a teraz również wsparcie rozgrywki między wersjami na Steamie i iPadzie.

Nagrody:

  • 350 x gra Faeria w wersji PC

Jak zdobyć nagrodę?

Czas trwania konkursu: do momentu wyczerpania się puli kodów konkursowych


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie najświeższe konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany