Konkurs: Do wygrania bilety do tajemnego pokoju i ponad 100 gadżetów z Far Cry 5

Konkurs: Do wygrania bilety do tajemnego pokoju i ponad 100 gadżetów z Far Cry 5 Konkurs: Do wygrania bilety do tajemnego pokoju i ponad 100 gadżetów z Far Cry 5

Wejdź poprzez wirtualny spacer do sekretnego pokoju, odnajdź zadanie konkursowe i zagraj o możliwość wejścia do pokoju w rzeczywistości dla Ciebie i Twojej drużyny. Do zdobycia również ponad 100 nagród związanych z grą Far Cry 5.

Nagrody:

  • 1-5 miejsce: zaproszenie dla zwycięzcy i 3 (trzech) osób towarzyszących do Escape Roomu Black Cat ​https://blackcatescape.pl/​ oraz zestaw oficjalnych gadżetów z gry FarCry5 (koszulki, czapki, otwieracze do butelek).

Jak zdobyć nagrody?

  • Aby wziąć udział w Konkursie, pod postem konkursowym opublikowanym na oficjalnym fanpage’u Media Expert na Facebooku należy zostawić komentarz z odpowiedzią na zadanie konkursowe: “@Oznacz w komentarzu 3 swoich znajomych, z którymi chciałbyś znaleźć się w JEGO POKOJU i wziąć udział w misji #BramaEdenu. Uzasadnij, dlaczego właśnie tych znajomych wybierasz!”.

Czas trwania konkursu: do 8 kwietnia 2018 do godziny 23:59

PRZEJDŹ DO STRONY KONKURSU


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany