Konkurs: Do wygrania konsola Nintendo Switch i gry na nią

Konkurs: Do wygrania konsola Nintendo Switch i gry na nią Konkurs: Do wygrania konsola Nintendo Switch i gry na nią

Dystrybutor Nintendo Polska zaprasza na konkurs z okazji przekroczenia bariery 10 mln sprzedanych egzemplarzy konsoli Nintendo Switch w 9 miesięcy od jej premiery.

Nagrody:

 • I miejsce – konsola Nintendo Switch (Neon Red & Blue), etui Super Mario Odyssey do konsoli Nintendo Switch wraz z folią ochronną na ekran, gra Super Mario Odyssey, gra The Legend of Zelda: Breath of the Wild (wersja Switch)
 • II miejsce – Nintendo Switch Pro Controller, etui Super Mario Odyssey do konsoli Nintendo Switch wraz z folią ochronną na ekran, gra Super Mario Odyssey, gra The Legend of Zelda: Breath of the Wild (wersja Switch)
 • III miejsce – gra Super Mario Odyssey, gra The Legend of Zelda: Breath of the Wild (wersja Switch)

Jak zdobyć nagrody?

 • Zróbcie zdjęcie lub nagrajcie film, które pokażą, jak konsola Nintendo Switch towarzyszy Wam w tym wolnym czasie. Gracie w 1-2-Switch z rodzicami? Ścigacie się z rodzeństwem w Mario Kart 8 Deluxe? A może ratujecie księżniczkę Peach z przyjaciółmi w Super Mario Odyssey albo samemu cieszycie się grą roku – nową Zeldą? Organizatorzy konkursu chcą to zobaczyć, tak samo jak to, gdzie gracie najchętniej: w pociągu, autobusie, pod choinką, a może w pubie? Pochwalcie się!
 • Prace (jedna na uczestnika) możecie zgłaszać publikując je na następujących stronach (obowiązkowe opatrując wpis hashtagiem #MójSwitch):
  • Facebook – w komentarzu pod notatką z treścią konkursu, lub na własnym profilu, o ile wpis z pracą zostanie ustawiony jako publiczny; z hashtagiem #MójSwitch.
  • Twitter – na swoim profilu z hashtagiem #MójSwitch.
  • Instagram – na swoim profilu z hashtagiem #MójSwitch.

Czas trwania konkursu: do 2 stycznia 2018 do godziny 23:59

PRZEJDŹ DO STRONY KONKURSU


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

3 komentarze

 1. No faktycznie zajefany konkurs xd Chcesz wygrać konsolę ? Najpierw musisz mieć konsolę xd Porażka

  Odpowiedz
 2. Konkurs niesprawiedliwy. Nie mam konsoli switch. Więc po co mam kupować żeby wygrać drugą? Nielogiczne!!!

  Odpowiedz
 3. No muszę przyznać rację, że ten konkurs jest całkowicie bez sensu. Cóż, z takim podejściem, za kilkanaście lat nikt w Polsce nie będzie wiedział, że jest coś takiego jak Nintendo, chociaż i już dzisiaj tak jest.

  Odpowiedz

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany