Konkurs: Do wygrania sprzęt firmy ROCCAT

Konkurs: Do wygrania sprzęt firmy ROCCAT Konkurs: Do wygrania sprzęt firmy ROCCAT

Firma ROCCAT już od ponad 10 lat dostarcza miłośnikom gamingu sprzęt najwyższej jakości. ROCCAT kieruje się zasadą, że sprzęt dla graczy ma im nie tylko służyć, ale i pomagać poprawiać swoje osiągi. Niezależnie, czy mowa o myszkach, klawiaturach, słuchawkach, czy innych elementach setupu prawdziwego gracza. Aby podziękować za wieloletnie wsparcie graczy, firma ROCCAT daje wam szansę wygrać jedno z trzech urządzeń.

Nagrody:

  • 1 miejsce – mechaniczna klawiatura gamingowa ROCCAT Suora

Minimalistyczna, smukła konstrukcja spodoba się wszystkim tym, którzy oczekują od sprzętu wydajności, a nie dodatków. Jej kompaktowa, wykonana ze stopów aluminium obudowa, sprosta najcięższym zadaniom.

  • 2 miejsce – modułowa mysz gamingowa ROCCAT Kiro

Oryginalna, modułowa konstrukcja tej myszy pozwala dostosować ją dla prawej, jak i lewej ręki. Klasyczny wygląd podkreślony podświetleniem RGB sprawia, że Kiro idealnie prezentuje się na biurku. Z kolei sensor Pro-Optic R2 z trybem Overdrive sprawi, że mysz nie zawiedzie w trakcie walki.

  • 3 miejsce – słuchawkowy zestaw douszny ROCCAT Aluma

Wyjątkowy, małych rozmiarów zestaw Aluma zapewnia podwyższoną jakość dźwięku i ciężkie, wyraziste basy. Wbudowane w kabel mikrofon i przycisk wyciszenia pozwalają komunikować się w czasie gry z resztą drużyny, a także kontrolować funkcje telefonu.

Jak zdobyć nagrody?

Czas trwania konkursu: do 6 maja 2018 do godziny 23:59.

Nagrodzimy najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

1 komentarz

  1. KonstantyNBI30 kwietnia 2018 at 16:40

    Gdybym objął władze na całym świecie, jako szalony prezydent rozkazałbym odbudować elektrownie w Czarnobylu i powiększyć ją o 10 razy ,a nastepnie rozkazałbym ją zniszczyć i potem znow odbudowac i znow zniszczyc i tak dalej…

    Odpowiedz

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany