Konkurs: Dzień Kobiet z MODECOM

Konkurs: Dzień Kobiet z MODECOM Konkurs: Dzień Kobiet z MODECOM

Miesiąc temu z okazji Dnia Zakochanych MODECOM zorganizował konkurs dla gamingowych par. Teraz na Dzień Kobiet przygotowano specjalnie coś dla Pań.

Nie oznacza to jednak, że tylko panie mogą wziąć udział, ale warunkiem otrzymania nagród jest zrobienie zdjęcia, na którym przy stanowisku gracza jest kobieta.

Nagrody:

  • I miejsce: Klawiatura MODECOM Volcano Lanparty RGB
  • II miejsce: Klawiatura MODECOM Volcano Hammer
  • III miejsce: Podkładka MODECOM Volcano Rift V2
  • Nagroda specjalna: Słuchawki MODECOM Volcano Ghost (dla osoby, które zrobi zdjęcie jak największej liczbie kobiet przy stanowisku gracza. Jeśli będzie więcej niż jedno zdjęcie z największą liczbą pań, wygrywa to które zostało dodane najwcześniej.

Jak zdobyć nagrody?

  • należy zrobić zdjęcie, na którym przy stanowisku gracza jest kobieta. Na zdjęciu musi także znaleźć się kartka z napisem „#MODECOM”.
  • Zdjęcia umieszczać można pod postem konkursowym na Facebooku. Liczy się inwencja twórcza, „spontan” i przede wszystkim dobra zabawa! Można robić selfie, można poprosić kogoś o pomoc. Panowie też mogą wziąć udział – wystarczy namówić na zdjęcie dziewczynę, żonę, siostrę, córkę etc.

Czas trwania konkursu: do 11 marca 2018 do godziny 23:59

PRZEJDŹ DO STRONY KONKURSU


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany