Konkurs: GiftAGamer by Nvidia

Nvidia kolejny tydzień prowadzi swoje konkursowe podboje. Tym razem do wygrania mamy kartę graficzną RTX 2080Ti oraz monitor GSYNC HDR!

Nagrody:

 • 1 x Karta graficzna RTX 2080Ti
 • 1 x Monitor z GSYNC HDR

Jak zdobyć nagrody?

 • Pod postem konkursowym opowiedz krótko o swoim przyjacielu / przyjaciółce, który Ci pomógł – czy to w grze czy w życiu codziennym. Nie musisz go tagować. 
 • Dodaj hashtag #GiftAGamer w swojej wypowiedzi. 

Czas trwania konkursu: do 14 grudnia 2018 do godziny 7:59 CET.

PRZEJDŹ DO STRONY KONKURSU


3 komentarze

 1. Chudy byk5 grudnia 2018 at 18:53

  Kiedyś w tibijce nie byłem mocny ,lecz przyszedl ziomeczek o nicku Vegeta i obudził we mnie sayianska dumę dzięki której stawałem się coraz silniejszy pokonywałem tibijskie bossy i byłem królem pvp i tak stałem się chudym bykiem nie do pokonania .

  Odpowiedz
 2. Jakiś czas temu przypomniała mi się gra pt. Scarface. Aczkolwiek ta gra ma problem z prawidłowym uruchomieniem się na win7,win8,win10, przy 4 rdzeniach i 4GB ram. Kolega Ogr pokazał mi jak uruchomić grę, aby wyświetlała się poprawnie, czyli w msconfig ustawić aby cały system działał tylko na jednym rdzeniu i 2GB ram.
  #GiftAGamer

  Odpowiedz
 3. Jakiś czas temu przypomniała mi się gra pt. Scarface. Aczkolwiek ta gra ma problem z prawidłowym uruchomieniem się na win7,win8,win10, przy 4 rdzeniach i 4GB ram. Kolega Ogr pokazał mi jak uruchomić grę, aby wyświetlała się poprawnie, czyli w msconfig ustawić aby cały system działał tylko na jednym rdzeniu i 2GB ram.
  #GiftAGamer

  Odpowiedz

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany