Konkurs: Mamy dla was kody do gry Yet Another Zombie Defense HD!

Konkurs: Mamy dla was kody do gry Yet Another Zombie Defense HD! Konkurs: Mamy dla was kody do gry Yet Another Zombie Defense HD!

Wspólnie z Awesome Games Studio zapraszamy na kolejny konkurs, w której dziesięć osób zdobędzie gry Yet Another Zombie Defense HD w wersji cyfrowej.

O grze Yet Another Zombie Defense HD:

W Yet Another Zombie Defense HD Twoim zdaniem jest bronienie się przed hordami z ciemności atakującymi Cię każdej nocy. Jednak kiedy jesteś jedynym ocalałym opierającym się falom wrogów, którzy stają się coraz silniejsi, Twój koniec jest nieunikniony. Jedynym istotnym pytaniem jest jak długo TY jesteś w stanie przetrwać?

Yet Another Zombie Defense HD jest strzelanką z widokiem z góry z elementami strategicznymi. Możesz wybierać z wielu różnych broni i montować je na wieżyczki obronne oraz ustawiać barykady, aby przetrwać tak długo jak potrafisz. Gra została stworzona dla graczy, którzy lubią przetestować swoje umiejętności, wyszukiwać optymalne strategie i próbować osiągnąć najlepszy wynik w rankingach! Oprócz tego gra zawiera tryby współpracy zarówno online jak i lokalnie, gdzie możesz walczyć z zombiakami wraz z trzema znajomymi, a także tryb deathmatch gdzie każdy gracz walczy z każdym!

Nagrody:

Jak zdobyć nagrody?

Czas trwania konkursu: do 9 stycznia 2018 do godziny 20:59.

Nagrodzimy najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany