Konkurs: Mamy dla was słuchawki Razer ManO’War

Konkurs: Wygraj słuchawki Razer ManO'War Konkurs: Wygraj słuchawki Razer ManO'War

Wspólnie z magazynem CD-Action oraz firmą Razer zapraszamy na konkurs, dzięki któremu możecie stać się szczęśliwymi posiadaczami bezprzewodowego headsetu Razer ManO’War.

O Razer ManO’War:

Headset Razer ManO’War oferuje jakość dźwięku dzięki wbudowanym antenom bezprzewodowym o częstotliwości 2.4 GHz, które poprzez ciągłe skanowanie poszukują najlepszego kanału. Korzystają one także z zaawansowanego algorytmu, by zapewnić świetne osiągi oraz brak opóźnień.

Sporym atutem jest również kompaktowy, bezprzewodowy adapter plug-and-play ze złączem USB, który zapewnia łączność z zestawem na odległość nawet do 12 metrów. Alternatywnie, użytkownicy mogą korzystać z opcjonalnej stacji dokującej, która wychwyci sygnał z większego dystansu – do 14 metrów.

Potęgujący doznania, wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 w ManO’War jest wspierany przez oprogramowanie Razer Surround. W połączeniu z 50-milimetrowymi magnesami neodymowymi, które znajdują się w ManO’War, Razer Surround sprawia, że wspomniany dźwięk ożywa.

Pozycyjna kalibracja audio pomaga spersonalizować doznania słuchowe, aby upewnić się, że gracze słyszą wszystko, co dzieje się wokół nich w grze – bez różnicy, czy widzą przeciwnika, czy nie. Natomiast szczelna, uszyta z eko-skóry gąbka nausznika zakrywa całe ucho, zapewniając tym samym odpowiedni komfort oraz izolację.

Ukryty w lewym nauszniku ManO’War, wielokierunkowy mikrofon cyfrowy można wyjąć wtedy, gdy jest potrzebny, jak również dostosować jego pozycję do własnych wymagań. Mikrofon ten przewyższa możliwości oferowane przez tradycyjne, analogowe mikrofony dzięki zoptymalizowanym algorytmom zapewniającym naturalne brzmienie i krystalicznie czyste odtwarzanie głosu. Gracze mogą dostosować mikrofon, poziom głośności oraz wyciszyć go poprzez specjalne przyciski (Quick Action Controls) znajdujące się na nausznikach ManO’War. LED-owy znacznik wyciszenia świeci się, gdy mikrofon jest włączony.

Streamowanie, oglądanie filmu, czy maraton grania nie będą musiały być zatrzymywane przez 14 godzin ciągłego, bezprzewodowego użytkowania po pojedynczym naładowaniu baterii.

Podświetlenie Razer Chroma, wbudowane w ManO’War, pozwala graczom na praktycznie nieskończoną ilość konfiguracji. Spośród 16.8 miliona kolorów, dowolny, własnoręcznie stworzony schemat może zostać wgrany przy użyciu oprogramowania Razer Synapse, choć istnieje możliwość ustawienia predefiniowanego profilu.

Nagrody:

  • 3 x headset Razer ManO’War

Jak zdobyć nagrody?

Na zgłoszenia czekamy do 26 lipca 2016 włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Konkurs zakończony.

1 komentarz

  1. Mandaryn26 lipca 2016 at 23:19

    No przeciez jak wygram ten sprzęt to bede w nim spał.

    Odpowiedz

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany