Konkurs: Mamy dla was sprzęt firmy Trust i gry IS Defense

Konkurs: Mamy dla was sprzęt firmy Trust i gry IS Defense Konkurs: Mamy dla was sprzęt firmy Trust i gry IS Defense

Wspólnie z magazynem CD-Action oraz firmami Trust i Destructive Creations zapraszamy na konkurs, dzięki któremu możecie wygrać wiele atrakcyjnych nagród.

Trust GXT 628 2.1 Illuminated speaker set limited edition:

120 Watt RMS, potężny subwoofer oraz 2 twitterki zapewnią pełną paletę dźwięku. GXT 628 to zestaw 2.1, który dostarczy wysokiej jakości dźwięk zarówno w trakcie oglądania najbardziej wymagającego filmu, jak i pozwoli przeżyć najbardziej wartką akcję w ulubionej grze. Głośniki można podłączyć do PC oraz konsol: PS3, Xbox 360 i Nintendo Wii.

Trust GXT 628 2.1 Illuminated speaker set limited edition

Przewodowy pilot pozwala podpiąć do głośników telefon, który może dostarczyć alternatywne źródło dźwięków. Głośniki Trust oprócz zaawansowanej techniki, posiadają stylowy wygląd – zwłaszcza dzięki niebieskiemu podświetleniu subwoofera. GXT 628 posiadają również inteligentne zarządzanie energią i nieużywane same przejdą w stan uśpienia, oszczędzając pobór energii elektrycznej.

Trust GXT 540 Wired Gamepad:

GXT 540 to przewodowy pad stworzony z myślą o graczach PC i PS3. Wyposażony w 13 przycisków, 2 precyzyjne gałki analogowe i wygodny krzyżak, spełni wymagania wszystkich, nawet najbardziej wymagających osób. Trzymetrowy przewód pozwoli usiąść w odpowiedniej odległości od komputera czy konsoli, umożliwiając graczom na wygodne ułożenie się na kanapie czy w fotelu.

Trust GXT 540 Wired Gamepad

Pad został wyposażony w specjalny przełącznik, który pomaga szybko przestawić urządzenie między trybami xinput i directinput, co pozwoli cieszyć się każdą grą na PC. Produkt Trust weryfikuje czułość wciskania przycisków, dając graczom absolutną kontrolę w grze. Gumowane wykończenie gwarantują dodatkowy komfort użytkowania oraz wygodny i pewny chwyt.

IS Defense:

IS Defense to nietypowa strzelanina z perspektywy pierwszej osoby, w której wcielamy się w żołnierza NATO broniącego wybrzeży Europy przed groźnymi terrorystami. Gracz nie może poruszać się po polu bitwy, ale może eliminować kolejne fale przeciwników za pomocą ciężkiego karabinu maszynowego obracanego wraz z kamerą w 360-stopniowym zakresie. Pomocne okażą się liczne systemy wsparcia, takie jak: zrzut piechoty, ostrzał artyleryjski oraz nalot bombowy. Rozwój postaci odbywa się poprzez wybór ulepszeń znajdujących się w drzewku zdolności, które pozwolą uzyskiwać jeszcze lepsze wyniki. Obiekty po zniszczeniu nie znikają z ekranu, więc dym z pojazdów wpływa na widoczność na polu bitwy i podnosi poziom trudności rozgrywki.

Nagrody:

  • 1 x zestaw głośnikowy Trust GXT 628 2.1 Illuminated speaker set limited edition
  • 3 x pad Trust GXT 540 Wired Gamepad
  • 10 x gra IS Defense w wersji cyfrowej na PC

Jak zdobyć nagrody?

  • odpowiedz na pytanie: Jaki nowy rodzaj uzbrojenia NATO chciałbyś zobaczyć w grze IS Defense? Wybierz jeden dodatkowy typ wsparcia i opisz swój wybór. Odpowiedzi umieszczajcie pod newsem konkursowym w serwisie cdaction.pl. Wybierzemy najlepsze i nagrodzimy odpowiednimi nagrodami – najlepsza głośniki, 3 wyróżnione pady i 10 dodatkowych klucze do gry.

Czas trwania konkursu: do 14 września (środa) 2016 do godziny 23:59. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Podoba się konkurs? To możesz teraz:

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany