Konkurs Monopoly – pokaż PRL w twoim kadrze

Monopoly PRL Monopoly PRL

Winning Moves, wydawca gry planszowej Monopoly PRL, zaprasza wszystkich chętnych do nadsyłania zdjęć z tych niezapomnianych czasów. 12 najciekawszych fotografii ilustrujących życie w epoce PRL trafi „do gry”.

Nigdy dotąd użytkownicy nie mieli okazji, aby współtworzyć ostateczną wersję planszy jest to więc ewenement na skalę światową w historii Monopoly. Konkurs będzie trwał aż do 15 kwietnia br.

Monopoly PRL to nowa edycja popularnej gry, która ma być sentymentalną podróżą do tamtych czasów. Na planszę trafią więc najbardziej rozpoznawalne obiekty z 20 miast Polski, które w epoce PRL-u uznawano za miejsca kultowe. Znajdą się tam m.in.: Hotel Kasprowy w Zakopanem, czy znany z piosenki Lady Pank klub u Maxima w Gdyni. Premiera gry będzie miała miejsce w maju br.

Przedpremierowej kampanii gry Monopoly PRL towarzyszy specjalny konkurs, organizowany wspólnie z Partnerem Wydawcy – legendarną marką PEWEX (obecnie sklep internetowy). Aby wziąć udział w zabawie wystarczy przejrzeć domowe archiwum zdjęć i wybrać takie fotografie, które obrazują ówczesne życie w sposób niebanalny, zabawny, albo wręcz są ikonami tamtego okresu. Na konkurs każdy uczestnik może wysłać dowolną liczbę zdjęć.

Spośród wszystkich zgłoszonych prac, Jury wyłoni dwanaście najciekawszych i najbardziej pasujących do tematyki konkursu, a ich właściciele otrzymają nagrody. Do wygrania są kolekcjonerskie wydania gry MONOPOLY PRL, na których znajdą się zwycięskie fotografie.

Aplikacja konkursowa znajduje się na stronie internetowej http://retro.pewex.pl/monopoly.

Nagrody:

  • 12 x kolekcjonerskie wydanie gry MONOPOLY PRL, na których znajdą się zwycięskie fotografie

Jak zdobyć nagrody?

  • na stronie konkursowej należy dodać swoje zdjęcia z okresu PRL, z własnego, rodzinnego archiwum przedstawiające jak żyło się w tamtych czasach (można wysłać dowolną ilość zdjęć).

PRZEJDŹ DO STRONY KONKURSOWEJ

Konkurs zakończony.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany