Konkurs: Przygoda wyłącznie dla graczy o mocnych nerwach

Stasis Stasis

Wraz z Wydawnictwem Techland zapraszamy was na wyjątkowo mroczny konkurs, albowiem do zdobycia są kody do gry Stasis, która ze względu na swój charakter skierowana jest wyłącznie do dorosłych.

Stasis to klimatyczna i wielokrotnie nagradzana gra przygodowa z gatunku horror science fiction, która łączy w sobie przejmującą narrację z rozgrywką typu „point and click” w stylu retro. Stasis to utrzymana w mrocznych klimatach gra przygodowa, która ukazana jest w rzucie izometrycznym.

Akcja jest osadzona w dalekiej przyszłości. Gracz ma okazję wcielić się w postać Johna Marachecka, który budzi się z hibernacji w opuszczonym ośrodku badawczym, który prawdopodobnie umiejscowiony jest na statku kosmicznym. Okazuje się, że wokół nie ma żywej duszy. Bohater zaczyna eksplorować opuszczoną bazę w poszukiwaniu swojej rodziny.

John doprowadzony do granic wytrzymałości fizycznej i psychicznej musi zmierzyć się z sekretami, które skrywa miejsce, w którym się znalazł. Korzysta z różnych przedmiotów, dopasowuje je do siebie, wchodzi w interakcje z komputerami i rozwiązuje zagadki w realistycznym środowisku gry. Musi dowiedzieć się, co takiego stało się w miejscu, w którym jest i jak może znaleźć drogę do swoich bliskich. Laboratorium skrywa wiele tajemnic i niebezpieczeństw.

Stasis utrzymana jest w chłodnych tonacjach, co potęguje uczucie osamotnienia głównego bohatera. Nie bez znaczenia pozostaje także muzyka, która buduje klimat otaczającej pustki i odizolowania. Grę w Polsce wydaje Techland Wydawnictwo.

Nagrody:

  • 5 x gra Stasis na PC w wersji cyfrowej

Jak zdobyć nagrody?

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 kwietnia 2016 włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Konkurs zakończony.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany