Konkurs: Wygraj jedną z pięciu gier Grave Keeper

Konkurs: Wygraj jedną z pięciu gier Grave Keeper Konkurs: Wygraj jedną z pięciu gier Grave Keeper

Razem ze studiem Baldur Games oraz wydawcą Ultimate Games S.A., zapraszamy na konkurs z okazji premiery (29.03) gry Grave Keeper.

O grze:

Grave Keeper to gra hack’n’slash, która ma wyróżniać się m.in. dynamiczną i wciągającą rozgrywką, a także unikalnym połączeniem rozwiązań znanych z różnych gatunków gier.

Akcja gry dzieje się w Zakazanej Twierdzy – miejscu niebezpiecznym, ale pełnym bogactwa i unikatowych przedmiotów. Gracz wciela się w łowcę nagród, który stawi czoła hordom przeciwników oraz niepokonanemu Królowi Szkieletów.

Studio Baldur Games stworzyło zróżnicowane lokacje i misje, w tym także zadania codzienne. Bestiariusz obejmuje łącznie 14 typów przeciwników (m.in. demony, szkielety i zombie), 9 bossów (także w wersji elitarnej) oraz Króla Szkieletów. Grave Keeper oferuje również 8 zróżnicowanych lokacji. W grze do zebrania jest też w sumie ponad 110 różnych przedmiotów – m.in. miecze, topory, kusze i zbroje.

Gracze znajdą w Grave Keeper trzy tryby gry. Poza podstawowym trybem, przygotowano także tryby versus oraz royal fight. Polegają one odpowiednio na walce z innymi łowcami nagród oraz hordami przeciwników.

Nagrody:

  • 5 x gra Grave Keeper w wersji cyfrowej na PC

Jak zdobyć nagrody?

Czas trwania konkursu: do 3 kwietnia 2019 roku do godziny 23:59. Tutaj znajdziecie regulamin konkursu.


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany