Konkurs z okazji 1. urodzin serwisu Dama Gier

Konkurs z okazji 1. urodzin serwisu Dama Gier Konkurs z okazji 1. urodzin serwisu Dama Gier

Serwis Dama Gier obchodzi swój pierwszy rok istnienia – z tego powodu jego twórczyni zaprasza na urodzinowy konkurs, w którym do zdobycia jest masa ciekawych nagród.

Nagrody:

  • 1 x pakiet dla gracza PC
W tym zestawie znajdziecie: „Wiedźmina” w wersji limitowanej w pięknym steelbooku, komplet „Saga Deponia”, „Demon Hunter 4” od Artifex Mundi oraz kolekcję „Devil May Cry HD” od Cenegi. Rozgrywkę uprzyjemni myszka Razer Lanchead oraz wypasiona klawiatura Razer Black Widow Chroma V2.
  • 1 x pakiet gier bez prądu

W tym zestawie znajdziecie aż sześć gier planszowych: „Activity GO”, czyli przenośna wersja „Activity Original”, „Kości Cthulhu”, nową karciankę od wydawnictwa Trefl – „Wirus”, podróżną wersję „Superfarmera”, świetną grę familijną „Festiwal Lampionów” oraz epicką karciankę „Bloodborne” na motywach gry z PS4.

  • 1 x pakiet dla fana popkultury

Temu zestawowi nie oprze się żaden fan Batmana i „Gwiezdnych Wojen”. Znajdziecie w nim: magiczny kubek przypominający Game Boya, lampkę nocną z logo Batmana, torbę na ramię z BB-8, Sokoła Milenium do składania, talię kart Pixel Art oraz legginsy w smoczą łuskę.

Jak zdobyć nagrody?

  • By wziąć w nim udział i otrzymać szansę, na zdobycie nagród wystarczy, że weźmiecie udział w ANKIECIE i w pierwszej jej części udzielicie poprawnie odpowiedzi na 3 zamknięte pytania oraz odpowiecie na 1 pytanie ogólne w sekcji drugiej. Reszta pytań ma charakter opiniotwórczy.

Czas trwania konkursu: do 31 marca 2018 do godziny 23:59

PRZEJDŹ DO STRONY KONKURSU


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany