Piłkarskie konkursy AVerMedia

Piłkarskie konkursy AVerMedia Piłkarskie konkursy AVerMedia

Cały świat na miesiąc zwariował na punkcie piłki nożnej. Trochę tego szaleństwa udzieliło się też tajwańskiej firmie AVerMedia, która przygotowała dwa futbolowe konkursy z okazji Mistrzostw Świata.

Mistrzostwa są wprawdzie jedne, ale konkursy dwa. Pierwszy polega na odgadnięciu zespołu, który zwycięży w rozgrywanym w Rosji turnieju. Wystarczy zarejestrować się w AVerMedia Membership oraz śledzić profile społecznościowe tajwańskiej firmy. Jeśli wytypowana przez ciebie drużyna dojdzie do finału i pokona swojego rywala, to masz szansę na wygranie atrakcyjnego zestawu do streamowania składającego się z mikrofonu pojemnościowego AVerMedia AM310 oraz karty przechwytującej AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus.

Drugi konkurs jest skierowany do klientów AVerMedia. By wziąć w nim udział należy kupić jeden z 15 produktów AVerMedia objętych promocją. Co tydzień, wśród uczestników losowane są atrakcyjne nagrody, a wśród nich konsole Xbox One i PlayStation 4, Nintendo Switch, a w finale konkursu telewizor 4K.

Szczegóły i regulaminy obydwu konkursów można znaleźć na stronie internetowej AVerMedia.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany