Trenuj, baw się i wygrywaj sprzęt marki Bloody

Nadchodzi wspaniały czas dla całej gamingowej społeczności. Dobry Gracz to akcja marki Bloody powołana do życia z myślą o najbardziej wytrwałych graczach, którzy każdego dnia wytrwale pracują w pocie czoła, by trenować i zdobywać coraz większe umiejętności. Jej głównym celem jest zgromadzenie największych pasjonatów i uhonorowanie ich za przykładne granie w ulubione tytuły i czas poświęcony rozwijaniu pasji. Od teraz każdy może dostać profesjonalny sprzęt marki Bloody robiąc to, co lubi najbardziej!

Aby dołączyć do serwisu Dobry Gracz, należy się zarejestrować na stronie https://dobrygracz.pl/ i połączyć swoje konto z grami. Na użytkowników czekają liczne osiągnięcia o różnorodnym poziomie trudności, dzięki którym gracze zarabiają punkty – specjalną walutę, którą później wymienią na wartościowe nagrody. Do zdobycia m. in. klawiatury mechaniczne z optycznymi przełącznikami Light Strike – Bloody B930 RGB, precyzyjne myszki Bloody P93, oraz gamingowe słuchawki Bloody G437.

Punkty zdobywa się, biorąc udział w konkursach organizowanych na portalu, zapisując się do newslettera, oglądając filmy od partnerów czy polecając stronę znajomym. Obecnie serwis oferuje możliwość synchronizacji z Counter Strike: Global Offensive. Wierzymy jednak, że Dobrzy Gracze nie ograniczają się do jednego tytułu. Z czasem do akcji dołączą kolejne popularne gry e-sportowe.

Gracze mogą porównywać swoje wyniki w ogólnej tabeli rankingowej, ścigając się o miano najlepszego i najskuteczniejszego. Dobry Gracz to nie tylko możliwość zdobycia cennych nagród marki Bloody, ale także świetne miejsce do szlifowania własnych umiejętności. Każdy użytkownik może śledzić swoje statystyki, analizować je i na tej podstawie doskonalić swoje talenty. To kompleksowa platforma, która nie tylko nagradza wytrwałych, ale też motywuje do ciężkiej pracy.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany