Giveaway: Mamy kody do zamkniętej bety Crossout!

Crossout Crossout

Wspólnie z firmą Gaijin Entertainmnt zapraszamy was na rozdawnictwo, dzięki któremu 200 osób będzie mogło sobie sprawdzić grę Crossout w trakcie trwania jej zamkniętych beta testów.

W Crossout nie znajdziesz dwóch jednakowych maszyn. Dowolnie modyfikując swój pojazd możesz uzyskać zarówno samochód wyścigowy jak i opancerzoną platformę wojenną, w zależności od obranej taktyki i swojego stylu gry. Crossout oferuje graczom niezliczone możliwości modyfikowania swoich pojazdów: od kształtu i budowy, przez opancerzenie, uzbrojenie i systemy wspomagające aż po dodatki kosmetyczne. Zaprojektowane przez siebie mechanizmy bojowe możesz sprzedać innym graczom przez dostępny w grze system aukcyjny.

Grając w Crossout będziesz miał do wyboru szeroki wachlarz wyposażenia i uzbrojenia, od piły mechanicznej i wiertła elektrycznego, przez karabiny maszynowe i wyrzutnie rakiet, aż po drony i systemy maskujące. Dzięki zaawansowanemu modelowi zniszczeń uszkodzenie dowolnej części pojazdu przeciwnika wpłynie na działanie całego pojazdu. Oficjalna strona: http://crossout.net/en

Nagrody:

  • 200 x kod do zamkniętych beta testów gry Crossout

Jak zdobyć kod?

  • Trzeba lubić profil Konkursy Gracza na Facebooku
  • Polubcie post z giveawayem na Facebooku
  • Napisz do nas prywatną wiadomość na Facebooku z tekstem „Crossout – CBT„. Kto pierwszy – ten lepszy!
  • Kod do CBT gry Crossout należy aktywować na stronie wydawcy Gaijin Entertainment tutaj: https://store.gaijin.net/activate.php. Po dokonaniu rejestracji gracz powinien otrzymać wiadomość z dalszymi instrukcjami na wskazany przez siebie adres poczty elektronicznej. Jeżeli nowo zarejestrowany użytkownik nie otrzyma e-maila aktywacyjnego, prosimy sprawdzić folder spam. W innym przypadku prosimy zalogować się na oficjalnym forum gry, na którym znajdują się wszystkie potrzebne informacje.

Czas trwania rozdawnictwa: do wyczerpania się kodów

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany