Konkurs: Do wygrania gry Selma and the Wisp na Nintendo Switch

Konkurs: Do wygrania gry Selma and the Wisp na Nintendo Switch

Już od 31 maja br. na Nintendo Switch dostępna będzie mroczna platformówka z artystycznym zacięciem – Selma and the Wisp. Razem z wydawcą gry, firmą Ultimate Games S.A., zapraszamy na konkurs z tej okazji. Do wygrania kody na grę.

O grze Selma and the Wisp:

W tytule tym gracz wciela się w leśnego świetlika, który prowadzi zagubioną dziewczynkę przez senny i przerażający świat. Selma and the Wisp wyróżnia się m.in. unikalną oprawą graficzną oraz nowatorskim modelem rozgrywki.

Gra stworzona przez Toucan Studio to platformówka z elementami przygodowymi i logicznymi. Główną bohaterką jest Selma, wyjątkowa dziewczynka, która trafia do tajemniczej i przerażającej krainy rodem z sennych koszmarów. Jej jedyną nadzieją na przetrwanie okazuje się leśny świetlik, nad którym kontrolę przejmuje gracz. Unikalną atmosferę zapewniają – poza klimatyczną historią – także m.in. wystylizowane animacje oraz modele graficzne w stylu low poly.

Nagrody:

  • 5 x gra Selma and the Wisp w wersji cyfrowej na konsolę Nintendo Switch

Jak zdobyć nagrody?

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu.

Czas trwania konkursu: do 5 czerwca 2019 do godziny 23:59

PRZEJDŹ DO STRONY KONKURSU


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany