Konkurs: Do wygrania kody do bety World of Warcraft: Battle for Azeroth!

Konkurs: Do wygrania kody do bety World of Warcraft: Battle for Azeroth! Konkurs: Do wygrania kody do bety World of Warcraft: Battle for Azeroth!

Razem z firmą Blizzard zapraszamy na konkurs, w którym do wygrania jest 40 kodów uprawniających do beta testów Battle for Azeroth, nadchodzącego dodatku do World of Warcraft, którego premiera odbędzie się 14 sierpnia 2018.

O grze World of Warcraft: Battle for Azeroth:

Brutalny atak upadłego tytana zatrząsł w posadach światem Azeroth, a pojawienie się nowego, potężnego zasobu – azerytu – który stanowi w rzeczywistości siłę życiową zranionej planety, popchnęło Przymierze i Hordę na skraj otwartej wojny. We wtorek, 14 sierpnia ukaże się siódmy dodatek do World of Warcraft – cieszącej się wielkim uznaniem gry MMORPG firmy Blizzard Entertainment – Battle for Azeroth, a gracze będą mogli stanąć do walki o zwycięstwo wybranej przez siebie frakcji i kontrolę nad światem.

Bohaterowie obu frakcji mogą już dziś rozpocząć przygotowania do wojny, jeśli zakupią Battle for Azeroth w przedsprzedaży na stronie www.worldofwarcraft.com/battleforazeroth. Oprócz dostępnego natychmiast błyskawicznego awansu jednej postaci na poziom 110, nabywcy dodatku w przedsprzedaży zyskają możliwość rozpoczęcia serii zadań zwieńczonych rekrutacją pierwszych czterech z nowych, sprzymierzonych ras, w tym dzielnych Świetlistych draenei (Przymierze) oraz starożytnych elfów z Suramaru – Dzieci Nocy (Horda).

W Battle for Azeroth walka między Przymierzem a Hordą toczy się o niezwykle wysoką stawkę. Frakcja wybrana przez graczy będzie miała większe znaczenie dla rozgrywki, niż miało to miejsce we wcześniejszych odsłonach sagi World of Warcraft – powiedział Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment. – Bez względu na to, czy bohaterowie obu frakcji zdecydują się wypłynąć na niezbadane wody, by odkryć nowe lądy, czy też zdobyć nowych sojuszników i walczyć o zasoby, bez wątpienia odkryją na nowo, co to znaczy walczyć „Za Hordę!” i „Za Przymierze!”, gdy w sierpniu ukaże się nowy dodatek.

Nagrody:

  • 40 x kod do wersji beta dodatku World of Warcraft: Battle for Azeroth

Jak zdobyć nagrody?

Czas trwania konkursu: do 18 lipca 2018 do godziny 23:59.

Nagrodzimy najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi. Biorąc udział w konkursie uczestnicy akceptują regulamin konkursu.


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

2 komentarze

  1. Bartłomiej13 lipca 2018 at 17:56

    World of Warcraft jest dla mnie jak kanapka bezglutenowa z jajem i majonezem posypana świeżym szczypiorem.

    Odpowiedz
  2. World of Warcraft jest jak powiew zefirku w upalny dzień. Miesiącami mozna grac i nie czuc znudzenia i zniechęcenia. Konkurs przedni, warto spróbować.

    Odpowiedz

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany