Konkurs: Do wygrania kody na DLC Absolution do Call of Duty: Infinite Warfare

Konkurs: Do wygrania kody na DLC Absolution do Call of Duty: Infinite Warfare Konkurs: Do wygrania kody na DLC Absolution do Call of Duty: Infinite Warfare

Razem z firmą Activision zapraszamy was do zabawy, dzięki której 2 osoby otrzymają za darmo kod na najnowsze DLC do gry Call of Duty: Infinite Warfare.

O dodatku Absolution do gry Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare Absolution to trzeci zestaw map do Call of Duty: Infinite Warfare. DLC zawiera cztery nowe, zróżnicowane mapy do gry wieloosobowej, jak również nową przygodę Zombie do gry w kooperacji zatytułowaną Attack of the Radioactive Thing!, osadzoną w latach 50. w nadmorskim miasteczku, gdzie rządowy eksperyment okazał się koszmarnym niewypałem. Absolution zadebiutowało 6 lipca, najpierw na PlayStation Network dla konsoli PlayStation 4, z pozostałymi platformami spodziewanymi w przyszłości.

Attack of the Radioactive Thing!, następny przepełniony akcją rozdział trybu zombie w Call of Duty: Infinite Warfare, stanowi powrót Willarda Wylera, enigmatycznego złowrogiego reżysera o głosie i wyglądzie Paula Reubensa (Pee-wee’s Big Holiday, Gotham). Wyler uwięził czwórkę protagonistów wewnątrz zupełnie nowego, pełnego potworów horroru osadzonego w latach 50. Gracze stawią czoła szeregom nowych zombie na ulicach zdewastowanego nadmorskiego miasteczka, gdzie rządowy eksperyment przeobraził ludzi w mięsożerne bestie i sprowadził nowe zagrożenie biologiczne. Ponadto, Elvira będąca ikoną horroru, grana przez Cassandrę Peterson (Elvira: Mistress of the Dark, Elvira’s Movie Macabre), pomoże grającym przetrwać dzięki wskazówkom dotyczącym rozgrywki i zadaniom pobocznym w jej unikatowym stylu. Nowe bronie, pułapki i inne elementy urozmaicą dobrze znaną akcję z Call of Duty, z takimi aktorami jak Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers) jako „Naukowiec”; Ike Barinholtz (Neighbors, Suicide Squad) jako „Rebeliant”; Jay Pharoah (White Famous, Saturday Night Live) jako „Żołnierz”; oraz Sasheer Zamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer) jako „Uczennica”, wszyscy wracający do trwającej historii w tej zupełnie nowej przygodzie.

W dodatku do Attack of the Radioactive Thing!, zestaw Absolution zawiera również cztery nowe mapy do gry wieloosobowej:

  • Bermuda – Slumsy zbudowane wokół pozostałości rozbitego statku. Bermuda pozwala graczom robić uniki, nurkować i biegać po ścianach na drodze od targu rybnego do latarni morskiej na tej mapie przeznaczonej do małych i średnich rozgrywek spustoszonej przez fale i żar.
  • Permafrost – Jako ścięta mrozem panorama miasta, Permafrost pozwala graczom trzymać się gruntu i wybrać jedną z trzech ścieżek natarcia. Będą oni przemieszczać się po mapie od strony ulicy do dworca kolejowego, oraz od osady bezdomnych do zrujnowanej sali teatralnej, walcząc przede wszystkim na krótką odległość.
  • Fore – Jedynymi miniaturowymi rzeczami w tej ogromnej mapie są pola golfowe, na których będą walczyć gracze. Fore oferuje wspaniałe zróżnicowanie graficzne, które wszyscy odczują przemieszczając się pomiędzy gęstwinami magicznych lasów, ogromnymi słodkimi pysznościami i gigantycznymi ścianami zamków.
  • Ember – Położona w pobliżu starego zamku, Ember stanowi odświeżenie klasycznej mapy Resistance z Modern Warfare 3, i oferuje starodawną stylistykę zmodernizowaną za pomocą technologii. Otoczenie zawiera m.in. strumienie lawy, szubienice i salę tortur, gdzie gracze z pewnością będą chcieli pozostać z drużyną.

Nagrody:

  • 2 x kod DLC Absolution do Call of Duty: Infinite Warfare na konsolę PS4

Jak zdobyć nagrody?

Czas trwania konkursu: do 14 lipca (piątek) 2017 do godziny 23:59.

Nagrodzimy najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany