Konkurs: Do zdobycia klucze do gry Out of Reach

Out of Reach Out of Reach

Polskie Gry Komputerowe wraz z zespołem Space Boat Studios zapraszają na konkurs, w którym do wygrania jest 10 gier Out of Reach.

Nagrody:

 • 10 x gra Out of Reach w wersji cyfrowej na PC

Jak zdobyć nagrody?

 • w komentarzu pod postem konkursowym opisz, w jaki sposób zbudowałbyś schronienie na bezludnej wyspie

Czas trwania konkursu: do 16 września (piątek) 2016 do godziny 23:59.

PRZEJDŹ DO STRONY KONKURSOWEJ

4 komentarze

 1. No jak to jak :D. Najpierw zbieramy oczywiście zapasy i chowamy mniej więcej na środku schronienia, wokół murów które zaraz po tym zbudujemy ;). Trzeba także ustawić parę pułapek na zwierzęta. Po jakimś czasie zacząłbym rozbudowywać swoją bazę i szukać baz innych graczy (czyt. raidować.

  Odpowiedz
 2. jak wiadomo start jest ważny, szybko nazbierać drzewo , poszukać jaskini lub zrobić ją = wydrążyć o ile jest jakaś skała / skarpa. jeśli takowej nie ma rozglądam się dalej , może znajdę jakieś drzewo na którym zbuduje jakiś szałas. 😉 następnie okopał bym cały teren ( zrobił ala fosę ) i przygotował pale / włócznie które odgrodzą moje schronienie 😉

  Odpowiedz
 3. poszukałbym jakies drzewko itd krzaki zeby zbudowac szalas

  Odpowiedz
 4. priorytetem jest znalezienie wody pitnej (rzeki , strumienia , jeziorka ) trzeba znaleźć bezpieczny schronienie ( duże drzewo / jaskinie), znajdziemy bezpieczne schronienie, przystępuje do budowy , szukam ostrego kamienia , lamie drzewo / gałęzie itp., i zaczynam budowę, oczywiście buduję też barykady dokoła posesji ( fosę , palisadę). idę spać 😉 następnego dnia przeszukuje okolicę i szukam kolejnych rzeczy do rozbudowy:)

  Odpowiedz

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany