Konkurs: Wygraj kod o wartości 15 dolarów do Heavy Metal Machines

Konkurs: Wygraj kod o wartości 15 dolarów do Heavy Metal Machines

Wraz z firmą Hoplon celebrujemy nowy sezon w Heavy Metal Machines, który nosi nazwę Rockaway Beach i zabiera graczy na słoneczną plażę. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 25 kodów o wartości 15 dolarów każdy.

O grze:

Heavy Metal Machines jest jedyną w swoim rodzaju grą MOBA, w której gracze zbierają się w czteroosobowe, zmotoryzowane drużyny i walczą ze sobą na trzech arenach. Celami są zdobycie bramki oraz zniszczenie bazy przeciwnika. Gracze mogą wcielić się w jednego z psychotycznych postapokaliptycznych wojowników. Każdy z nich posiada własną unikalną maszynę, z możliwością ulepszenia i dostosowania do potrzeb gracza, która zapewnia wyjątkowy styl rozgrywki. Obecnie dostępnych jest kilkanaście destrukcyjnych pojazdów, a zabawie towarzyszy dynamiczna, heavymetalowa ścieżka dźwiękowa. Heavy Metal Machines został oficjalnie wprowadzony na rynek we wrześniu 2018 roku.

Nagrody:

  • 25 x kod do gry Heavy Metal Machines (pojedynczy kod zawiera: pilot Stingray, skórka dla niego, 4 malowania i 4 specjalne efekty)

UWAGA! Żeby kod zadziałał, trzeba mieć w bibliotece Steam grę Heavy Metal Machines (darmową).

Jak zdobyć nagrody?

Czas trwania konkursu: do 9 sierpnia 2019 roku do godziny 23:59. Tutaj znajdziecie regulamin konkursu.


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany