Konkurs: Wygraj telefon Motorola Moto G7

Masz tylko 36 godzin na spełnienie swojego największego wakacyjnego marzenia! Jeśli dokładnie wicie co i z kim chcielibyście wtedy zrobić to RTV EURO AGD ma dla was idealny konkurs gdzie do wygrania są smartfony Motorola Moto G7!

Nagrody:

 • 1 miejsce: Motorola Moto G7 Plus 4GB
 • 2 miejsce: Motorola Moto G7 Power 4GB
 • 3 miejsce: Motorola Moto G7 Play 2GB

Jak zdobyć nagrody?

 • W komentarzu pod postem konkursowym odpowiedzcie na pytanie: „Masz tylko 36 godzin na spełnienie swojego największego wakacyjnego marzenia – opisz, jak byś je zrealizował, wykorzystując jeden dowolny smartfon Motorola z rodziny G7?”

Czas trwania konkursu: do 9 sierpnia 2019 do godziny 23:59

PRZEJDŹ DO STRONY KONKURSU


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

3 komentarze

 1. Ustka plaża,miasteczko i jego kulinaria, szlaki Szarska Poręba wycieczka do Bawarii.

  Odpowiedz
 2. Skok na bungee w Krakowie z wysokości 90 metrów z moją drugą połówką z wykorzystaniem Motoroli Moto G7 Plus, w celu wykonania lepszej jakości filmiku i uwiecznienia tej niezapomnianej chwili i niesamowitego przeżycia!

  Odpowiedz
 3. Jazda quadem po pustyni i zrobienie superowych fot Motorolą moto G7 oraz nagrał bym jak skaczę rampy na rowerze również Motorolą moto G7 Pozdrawiam

  Odpowiedz

Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany